Buď ZERO WASTE aneb mydli se bez plastu!

4. 4. 2019 / BIOneeds

Ekodomácnost a ZERO WASTEmýdloneplastuj

Buď ZERO WASTE aneb mydli se bez plastu!

64% plastů pochází z domácností, jak udělat něco pro sebe i naši planetu? Máme pro vás tip. Dejte přednost mýdlovým hrátkám bez plastu! 🙂 Nebojte se používat přírodní tuhá mýdla na tělo, obličej, dokonce i vlasy. Vaše pokožka si bude mlaskat blahem a přitom výrazně omezíte odpad ve formě plastových obalů od tekutých mýdel, šampónů a sprcháčů. Můžeme jen potvrdit, že přírodní „tuháč“ vám vykouzlí úsměv na tváři. Vydrží opravdu mnohem déle, než jeho tekutá varianta, a navíc nepotřebuje plastový obal. Tak je to jednoduché! Tuhé mýdlo je totiž skoro vždy zabaleno jen do papírového obalu. A pokud vás čeká cestování, i na to výrobci mysleli. V nabídce najdete třeba ekologickou variantu přenosné krabičky z arboformu.

Přírodní mýdlo plné čistých extraktů a bylinek navíc udělá radost i tvé peněžence. Jeho cena je celkově nízká a přitom vydrží táááááák dlouho. Mýdla v naši nabídce jsou vyrobena v menších manufakturách ručně a s láskou, která pohladí tvoji pokožku, jako hedvábný vánek. Navíc nevysušují pokožku tolik, jako ta chemická. Neobsahují živočišné tuky a všechny ty chemické „škodliváky“, jako jsou syntetická barviva, ropné deriváty, silikony či parabeny.

Almara soap tuhá mýdla vyrobená v Čechách a s láskou

A CO MŮŽETE ČEKAT?

Takové voňavoučké přírodní mýdlo je vyrobeno na bázi rostlinného glycerinu. Navíc obsahuje jen oleje nejvyšší kvality, esenciální oleje, přírodní másla, léčivé bylinky a dokonce jejich čisté extrakty a maceráty. Proto přírodní mýdlo jemně čistí a ošetří celé tělo bez zbytečného pocitu vysušení. Naopak pokožku zvláční a dodá ji přesně to, co potřebuje. Další benefit je ta úžasná vůně! Není syntetická, ale přirozená a skutečná vůně jednotlivých ingrediencí. Není vtíravá a přehnaně intenzivní, naopak vás pohladí na duši a změní váš každodenní rituál v příjemný zážitek.

NÁŠ TIP: Co určitě stojí za zkoušku, jsou tuhé šampony od slovenských značek NAVIA a SOAPHORIA, kterých se vůbec nemusíte bát. Ručíme za to, sami jsme je pilně testovali a dokonce opakovatelně. Jsou naprosto perfektní a slibujeme, že vám čekají nádherně jemné a lesklé vlasy, bez zbytečného zacuchání a pocitu „povoskovaných“ vlasů.

BONUS, KTERÝ ZAHŘEJE U SRDCE

Co nás nejvíc těší, a vás určitě taky, že naše tuháče jsou od lokálních, českých a slovenských výrobců. Jejich podpora je pro nás velmi důležitá a smysluplná.