I mistr tesař se utne, aneb vždy to jde i lépe!

10. 11. 2019 / BIOneeds

Inspirace a recenzebez chemiebylinkynovinka

I mistr tesař se utne, aneb vždy to jde i lépe!

Poslední měsíce pilně pracujeme na naši internetové encyklopedii složení kosmetiky, která by měla hlavně Vám, našim zákazníkům, ulehčit výběr a čitelnost složení produktů. Průběžně jednotlivé složky propojujeme i s produkty v našem e-shopu. Nechceme nic zatajovat, ani se tvářit, že to není naše věc. 

Jak se říká “ I mistr tesař se utne „, i my po pečlivém prozkoumání našli v naší nabídce několik produktů, u kterých se nám to složení úplně nepozdávalo. A i když se někdy jednalo i o dobře prodejné produkty, postupně jsme je z naší nabídky začali rušit a nahrazovat čistšími variantami. Určitě nejsme u konce a stále náš e-shop pilujeme. I přesto věříme, že jsme na dobré cestě.

Naštěstí k novým studiím a stále většímu tlaku ze stran zákazníků a prodejců přihlíží i výrobci a tak tomu je například i u značky Natura Siberica. Jsou si vědomi, že je stále co zlepšovat a mají v plánu postupně vylepšit jednotlivé kategorie jejich nabídky.

Narura Siberica recenze maska na poškozené vlasy

A proto přišla na svět jako první nová certifikovaná řada FLORA SIBERICA, která má mnohem jednodušší, čistší a přírodnější složení, než kdy dřív.

Řada Flóra Sibiře od Natura Siberica je mnohostranná a úžasná linie, skrývající v sobě přínos a životodárnou sílu severní přírody. Stejně jako stránku po stránce čtete poutavou knihu, tak i rostlinu po rostlině studujete severní flóru, která daruje krásu a zdraví pokožce i vlasům. Výrobci spojili všechny své znalosti o léčivých rostlinách Sibiře a tak vznikla certifikovaná ECOCERT řada, kde každý produkt obsahuje extrémně vysokou koncentraci určité unikátní sibiřské byliny.