5 Důvodů proč vzít na cesty přírodní tuhé mýdlo

11. 11. 2019 / BIOneeds

Krása a Přírodní kosmetikabezobalumýdlozero waste

5 Důvodů proč vzít na cesty přírodní tuhé mýdlo

JEDNO NE/OBYČEJNÉ MÝDLO Znáte to – člověk si pořídí něco hezkého, a pak má strach to používat, aby to nezničil. A když třeba cestuje pryč, raději to nechá doma. Mýdla Almara Soap se nikdo nemusí bát vzít s sebou kamkoliv. Níže se podíváme na pár tipů, jak jedno (ne)obyčejné mýdlo dokáže zjednodušit a zpříjemnit váš život, a třeba i cestování.

Almara soap tuhý šampon na vlasy New hair

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY Jedno mýdlo, které má před prvním namydlením kolem 100 g (ok, plus krabička), zavazadlo rozhodně nezatíží a příliš mnoho místa nezabere. Nepotáhnete s sebou ani zbytečné obaly, které také něco váží. Ať už jdete cestou minimalismu, nebo se jen toužíte vejít s vaším zavazadlem do váhového limitu, mýdlo je to pravé řešení.

BEZPEČNOST Aby vás po otevření zavazadla nečekalo nepříjemné překvapení v podobě trička obaleného v extra výživném sprchovém gelu, ve kterém zaručeně budete pěnit ještě hodně dlouho, zkuste na to jít chytře. U tuhého mýdla či šamponu se vám to rozhodně nestane. Ideální doprovod na cesty!

MINIMALISMUS Mýdlo na ruce, sprchový gel na tělo, tělové mléko, pěna na holení…. Proč tolik věcí? Mýdlem od Almara Soap jde všechno tohle nahradit. Díky vysokému obsahu výživných olejů se pohodlně oholíte jen „na mýdlové pěně“ a po koupeli už se nemusíte mazat.

EKOLOGIČNOST Nejen, že mýdla nejsou balena ve zbytečných obalech, ale navíc se s nimi nemusíte bát vykoupat ani v řece nebo potůčku. Neobsahují zbytečnou chemii, která by zatížila životní prostředí.

FUNKČNOST Nejen v teplém počasí nebo nekomfortních podmínkách je občas potřeba speciální péče. Ať už na obávané mykózy – INTIMNÍ mýdlo, nebo třeba akné – mýdlo BLACK AS MY SOUL, nebo různé kožní potíže – například mýdlo KONOPÍ na ekzémy. V Almara Soap si určitě vyberete.

Autor článku: Almara Soap

Sdílej tento článek a inspiruj své okolí